Склад

ПОВНІСТЮ ПРИРОДНІ ІНГРИДІЄНТИ
100% ПЕРЕВАГА БЕЗПЕКИ

Колись чоловіки пробували на собі важкі операції, сильнодіючі антибіотики та виснажливі тренування, щоб покращити еякуляцію та збільшити кількість сперми. Тепер можна цілком забути про ці застарілі методи та не боятись шкідливого впливу їх на стан здоров’я , адже є Maxatin! 

Основною перевагою Maxatin є цілком природні інгредієнти, а саме амінокислоти, екстракти з рослин та органічні мінерали, які віками давали необхідні поживні речовини. Звичайно ми не хочемо повністю зраджувати нашу формулу, адже наші конкуренти могли б використати її у своїх цілях та створити неякісні дублікати на ринку. Але ми вирішили додати короткий опис про кожен з інгридієнтів, щоб наші клієнти були переконаними у високій ефективності препарату, що не викликає побічних ефектів. Це все тому, що ми використовуємо складники, які можна знайти у нашому організмі, тому повністю зникає ризик та зростає ефективність препарату. 

Результати чи ризик? Цей вибір треба б було зробити, якби не було Maxatin. Адже Maxatin забезпечить Тобі найкращий результат та цілковиту безпеку та повернення грошей у разі необхідності.

Основні інгредієнти Maxatin:

  • L-Arginine HCl / L-Lysine HCl: амінокислоти необхідні для синтезу оксиду азоту, що відповідає за еластичність кровообігу, що знижує ризик гіпертонії. Має важливе значення у виробленні гормонів.
  • L-Carnitine Fumarate: сприяє належному метаболізму жирів, потрібному окисненню серцевого м’язу, покращує загальний стан, що дає можливість покращити фізичні навантаження. Зміцнює виробництво енергії і функціонування серцево-судинної системи, а також надає організму найчистішу форму карнітину.
  • Pumpkin: є хорошим джерелом клітковини, що сприяє зменшенню апетиту. Зумовлює належну діяльність простати, а також покращує сексуальні функції організму.
  • Maca Tuber: у чоловіків підвищує рівень тестостерону. Також надає широкий спектр мікроелементів таких як – залізо, мідь, йод, а також сапоніни та алкалоїди.
  • Cranberry (журавлина): має сечогінну та антисептичну дію, що запобігає проблемам сечового міхура та сечогінних шляхів.
  • Sarsaparilla RT: складник особливо корисний у підлітковому віці і у зміні стану шкіри, що викликані гормональними змінами організму або неправильним харчуванням.
  • Zinc (оксид цинку): відповідає за якість сперми та рухливість сперматозоїдів, а також має важливе значення у метаболізмі тестостерону.
  • Інші компоненти: Microcrystalline Cellulose, Magnesium Stearate, Silicon Dioxide, Licorice та багато інших

Економиш з Maxatin

Навіть, якщо матимеш повний список усіх інгредієнтів нашої формули, буде значно дорожче, щоб власноруч створити мікстуру такої ж дії, як у нашого препарату. Кожного року виробляється сотні тисяч пляшечок Maxatin, у якому використовуються трави зібрані у найвіддаленіших куточках світу людьми, які з захватом шукали найкращого, досконалого поєднання трав, щоб забезпечити найкращий та безпечний результат для наших клієнтів. Загальна вартість усіх інгредієнтів була б значно вищою, ніж ціна Maxatin, яку ми Вам пропонуємо, це пояснюється масовим виробництвом через що собівартість одиниці продукції є значно нижчою. Завдяки цьому наші клієнти можуть отримувати найкращий результат за доступною ціною

Етична поведінка, з дотриманням правил чесної торгівлі

Деякі фірми обирають серед декількох постачальників та обирають того, який пропонує найнижчі ціни. Maxatin ж обирає постачальника лише після детального вивчення його селекції та кожного з інгредієнтів окремо, бо ми знаємо, що це має величезний вплив на якість нашого продукту. Також знаємо, що якщо працівники виробника Microcrystalline Cellulose (мікрокристалічної целюлози) не будуть задоволені умовами праці, то не будуть докладати усіх зусиль, що також впливає на якість продукції. Люди, які важко працюють заслуговують на хороші умови праці та гідну заробітну плату. Maxatin – це найкращий та найякісніший продукт. Ми прагнемо, щоб наші інгредієнти були отримані згідно найвищих стандартів якості та дотримання правил чесної торгівлі і відповідних правил сільського господарства. Ми віримо, що завдяки цьому не лише допомагаємо нашим клієнтам, але й покращуємо майбутнє наших постачальників.

Поновлення ресурсів та піклування про навколишнє середовище

Інгредієнти формули нашого продукту були відомими віками, вони використовуються у медицині, та лише зараз їхня лікарська вартість підлягає докладному вивченню через що попит на них постійно зростає. Агрокультурна машина, що сьогодні використовується для вирощення рідкісних трав та інгредієнтів нашої формули, незрівнянно швидше, ніж це було століття, а навіть десятиліття тому. Maxatin не уникає відповідальності, беремо на себе зобов’язання щодо охорони навколишнього середовища та наших клієнтів, для того щоб майбутні покоління мали доступ до чудес природи, так само як і наші клієнти.